
Jaap van Zweden met het Seoul Philharmonic Orchestra
Jaap van Zweden, chef-dirigent van het Seoul Philharmonic Orchestra sinds 2024, leidt zijn orkest in Het Concertgebouw. Naast Mozarts aangrijpende Symfonie nr. 40 klinkt I Pini di Roma van Respighi, een eerbetoon aan Rome. De Zuid-Koreaanse sterviolist Bomsori Kim speelt Mendelssohns geliefde Vioolconcert.
Programma
- Jung: Inferno
- Mozart: Symfonie nr. 40 in g, KV 550
- Mendelssohn: Vioolconcert in e, op. 64
- Respighi: Pini di Roma
Musici
- Seoul Philharmonic Orchestra
- Jaap van Zweden: dirigent
- Bomsori Kim: viool
Seoul Philharmonic Orchestra met Jaap van Zweden
De immer overtuigende dirigent Jaap van Zweden komt naar Amsterdam met het Seoul Philharmonic Orchestra. Van Zweden is 'music director' van het Zuid-Koreaanse orkest sinds 2024 en was eerder chef-dirigent van het Hong Kong Philharmonic Orchestra en de New York Philharmonic. Naast hun goed bezochte concertserie in Seoul speelt het orkest ook in de belangrijkste Europese en Amerikaanse concertzalen.
Mozart, Mendelssohn en Respighi
Jaap van Zweden leidt het Seoul Philharmonic Orchestra in Mozarts dramatische Symfonie nr. 40 en I Pini di Roma van de Italiaanse componist Respighi, een kleurrijk eerbetoon aan Rome. De Zuid-Koreaanse sterviolist Bomsori Kim speelt Mendelssohns geliefde Vioolconcert, waarmee ze vorig jaar - samen met het Seoul Philharmonic Orchestra onder leiding van Jaap van Zweden - grote indruk maakte in Carnegie Hall in New York.
Tickets
- Entree 0-25 - € 18,00
- Entree 26-30 - € 29,50
- Entree 31-35 - € 44,25
- Standaard - € 79,00



